Indien, Öl auf Holz, wohl 19. Jh.
35 x 18 cm und 33 x 17 cm
TWO INDIAN SMALL PAINTED DOORS
Oil on panel, probably 19th c.
35 x 18cm and 33 x 17cm
Kategorie: Varia