Pieta
Grosses Bronzerelief, signiert
70 x 38 x 11 cm, Gewicht. 13kg
Provenienz: 1995 Atelier Brigitte Gerz, Nomborn.
Helmut BOURGER (1929-1989)
Pieta
Large Bronze, signed
70 x 38 x 11 cm, weight: 13 kg
Provenance: 1995 Atielier Brigitte Gerz, Nomborn.