Öl auf Platte, signiert S. Szerbakow, wohl Fedor SZERBAKOW (1911-2009)
30 x 20 cm, Rahmen: 35,6 x 25,3 cm
FLOWERS IN VASE
Oil on masonite, signed S. Szerbakow, probably Fedor SZERBAKOW (1911-2009)
30 x 20 cm, frame: 35,6 x 25,3 cm